Filmy niezależne

Nasza twórczość autorska

Tworzymy niezależne produkcje według własnego scenariusza. W swoim dorobku artystycznym mamy filmy fabularne i dokumentalne. Nasza praca doceniana jest m.in. na festiwalach kina niezależnego. Zobacz nasze filmy:

Law Law Law – Trailer

Trailer do filmy pt. „Law Law Law” w reżyserii Tomasza Łupaka

33 minuty w Zielonej Górze

33 minuty w Zielonej Górze – czyli w połowie drogi” to urocza i zabawna kostiumowa komedia romantyczna, z udziałem zielonogórskich kabareciarzy zrealizowana na podstawie dziewiętnastowiecznej sztuki.

Titanic in 4 minutes

„Titanic w 4 minuty” to nowa wersja słynnego filmu Jamesa Camerona, ale tym razem nakręcona w Zielonej Górze. Całość w trochę ponad 4 minuty, a wszystko na jednym ujęciu!

Szybki lot nad kukułczym gniazdem

Skrócona wersja filmu „Lot nad kukułczym gniazdem”. Całość pokazana z perspektywy głównego bohatera. Zdjęcia zrealizowane   zielonogórskim lotniku oraz na jeziorze sławskim.

Paralysis

Film oparty o prawdziwe doświadczenia osoby, która zmaga się ze zjawiskiem powracającego porażenia przysennego. Razem z Kasią wybieramy się w podróż do jej snu gdzie czeka na nią jej chłopak. Powracając do świata rzeczywistego zobaczymy czym jest paraliż senny oraz jakie są jego skutki.

Komandos i ziarenka

Patrycja, szesnastoletnia dziewczyna wyrusza na spotkanie z bohaterem. Leszek może i nie wygląda na niego, lecz codziennie udowadnia jak dzielnym jest człowiekiem. Ona chce pomagać. On jest twardy i dumny. Stracił nogi, ale przede wszystkim wiarę w  udzi. Wybrał konie. Jednak to właśnie te niezwykłe zwierzęta sprowadzają do niego Patrycję i jej przyjaciół, dla których człowieczeństwo oznacza bezinteresowność.

Dirty Dancing in 6 minutes

Dirty Dancing w 6 minut to kolejny projekt, w którym został ukazany w szybkim skrócie kultowy już film „Dirty Dancing”. Wszystko zostało zrealizowane na jednym ujęciu. Przy produkcji wzięło udział ponad 70 osób. Do zabawy przyłączyli się kabareciarze z klubu „Gęba” oraz tancerki z „Keep on dancing studio tańca”.

Mentis

Max ma za sobą dwa ciężkie lata, lecz tego dnia oprócz jego własnych wspomnień zaczną go dręczyć trudne do zrozumienia wizje. W dodatku z więzienia właśnie uciekli groźni i dobrze mu znani przestępcy. Wiele trzeba wyjaśnić, a stawka jest wysoka. Niestety Max nie będzie miał dużo czasu…

Beze mnie

Czy warto próbować? Czy jest dla kogo? Czy moje życie w ogóle cokolwiek znaczy? Samotny chłopak będzie próbował odpowiedzieć sobie na te pytania, a tymczasem życie – jak to ma w zwyczaju – udowodni wszystkim jak niewiele wiedzą. Udowodni też, że nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać, bo każda minuta – nawet najzwyklejsza – może przynieść zmiany.