Filmy niezależne

Nasza twórczość autorska

Tworzymy niezależne produkcje według własnego scenariusza. W swoim dorobku artystycznym mamy filmy fabularne i dokumentalne. Nasza praca doceniana jest m.in. na festiwalach kina niezależnego. Zobacz nasze filmy:

[robo-gallery id="961"]
Law Law Law - Trailer
Trailer do filmy pt. "Law Law Law" w reżyserii Tomasza Łupaka
[robo-gallery id="958"]
33 minuty w Zielonej Górze
33 minuty w Zielonej Górze - czyli w połowie drogi" to urocza i zabawna kostiumowa komedia romantyczna, z udziałem zielonogórskich kabareciarzy zrealizowana na podstawie dziewiętnastowiecznej sztuki.
[robo-gallery id="193"]
Titanic in 4 minutes
"Titanic w 4 minuty" to nowa wersja słynnego filmu Jamesa Camerona, ale tym razem nakręcona w Zielonej Górze. Całość w trochę ponad 4 minuty, a wszystko na jednym ujęciu!
[robo-gallery id="198"]
Szybki lot nad kukułczym gniazdem
Skrócona wersja filmu "Lot nad kukułczym gniazdem". Całość pokazana z perspektywy głównego bohatera. Zdjęcia zrealizowane   zielonogórskim lotniku oraz na jeziorze sławskim.
[robo-gallery id="197"]
Paralysis
Film oparty o prawdziwe doświadczenia osoby, która zmaga się ze zjawiskiem powracającego porażenia przysennego. Razem z Kasią wybieramy się w podróż do jej snu gdzie czeka na nią jej chłopak. Powracając do świata rzeczywistego zobaczymy czym jest paraliż senny oraz jakie są jego skutki.
[robo-gallery id="338"]
Komandos i ziarenka
Patrycja, szesnastoletnia dziewczyna wyrusza na spotkanie z bohaterem. Leszek może i nie wygląda na niego, lecz codziennie udowadnia jak dzielnym jest człowiekiem. Ona chce pomagać. On jest twardy i dumny. Stracił nogi, ale przede wszystkim wiarę w  udzi. Wybrał konie. Jednak to właśnie te niezwykłe zwierzęta sprowadzają do niego Patrycję i jej przyjaciół, dla których człowieczeństwo oznacza bezinteresowność.
[robo-gallery id="340"]
Dirty Dancing in 6 minutes
Dirty Dancing w 6 minut to kolejny projekt, w którym został ukazany w szybkim skrócie kultowy już film "Dirty Dancing". Wszystko zostało zrealizowane na jednym ujęciu. Przy produkcji wzięło udział ponad 70 osób. Do zabawy przyłączyli się kabareciarze z klubu "Gęba" oraz tancerki z "Keep on dancing studio tańca".
[robo-gallery id="202"]
Mentis
Max ma za sobą dwa ciężkie lata, lecz tego dnia oprócz jego własnych wspomnień zaczną go dręczyć trudne do zrozumienia wizje. W dodatku z więzienia właśnie uciekli groźni i dobrze mu znani przestępcy. Wiele trzeba wyjaśnić, a stawka jest wysoka. Niestety Max nie będzie miał dużo czasu...
[robo-gallery id="201"]
Beze mnie
Czy warto próbować? Czy jest dla kogo? Czy moje życie w ogóle cokolwiek znaczy? Samotny chłopak będzie próbował odpowiedzieć sobie na te pytania, a tymczasem życie - jak to ma w zwyczaju - udowodni wszystkim jak niewiele wiedzą. Udowodni też, że nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać, bo każda minuta - nawet najzwyklejsza - może przynieść zmiany.